Jachtařské kurzy

cvičné a školní plavby

Mimo cvičných plaveb s naší motorovou lodí v Praze také nabízíme a organizujeme 1 až 2 denní plavby s plachetnicemi na Slapech či na Orlíku.

Cvičné - školní plavby pořádáme také v Nizozemí, tedy v prostředí, kde se budete plavit jak s motorovou jachtou či s plachetnicí. To vše za přítomnosti školitele - kapitána s dokonalou místní znalostí, který vás po dobu plavby naučí vše potřebné k řízení a ovládání obou typů plavidel. Trvají 1 týden. Bližší info najdete na www.kurzyvmp.cz

splended

Tento postup je totiž mnohem účinější než studium z učebnic a příruček.

Zajistíme vám také kurz jachtingu s replikou historické holandské plachetnice.  Poznejte kouzlo dávných časů a staré jachtařské praktiky na profesionálně postavených plachetnicích  podle původních  plánů a výkresů.

LA-1050

Pro příznivce námořního yachtingu nabízíme  širokou škálu námořních plachetnic a motorových jachet ve Středomoří - jak v tradičním Chorvatsku, dále v Černé Hoře, v Řecku, v italském Toskánsku a na Sicíclii, na Sardinii, na Korsice, dále v Řecku, Turecku, ale i na Baleárech, ale i v dalších destinacích mimo Evropu. Podívejte se na www.archa-yachting.cz

Jedná se o výhradně o seriozní a za léta odzkoušené charterové společnosti, se kterými nikdy  nenastal sebemenší problém. Rádi vám pomůžeme jak s výběrem lodě samotné, tak s lokalitou plánované vaší plavby.

Cena za loď se odvíjí podle termínu, velikosti lodě a lokality, kde byste se rádi plavili. Konkrétní kalkulaci Vám rádi zašleme. Neváhejte a kontaktujte nás.


 

Objevte krásu dovolené na lodi, navštivte naše další projekty

Dovolená v Holandsku

Užijte si dovolenou na lodi a poznejte krásy Holandska nevšedně www.archa-noe.cz

Pronájem jachet

Jachty ve Středomoří i v Karibiku, velký výběr destinací i druhů lodí www.archa-yachting.cz

Kapitánské kurzy

Přípravné kurzy k získání průkazu vůdce malého plavidla, není na tom nic těžkého. www.kurzyvmp.cz


tvorba www stránek emocio