O Holandsku a lodích

O Holandsku, správně Nizozemí, přesně pak o Nizozemském království, bylo již napsáno mnoho.

Holandsko na lodiKaždý má v podvědomí větrné mlýny, tulipány, sýry, kola, vodní kanály (ve městech se nazývají grachty), holandské malíře, galerie, muzea, expozice, světoznámý delfský porcelán, brusírny diamantů, ale také lodě naprosto všeho druhu, velikostí, tvarů a pohonů. To vše se dá při vaší dovolené postupně vidět a prohlédnout.

„Na lodě“ do Holandska jezdíme od roku 2002. Neustále se tam rádi vracíme, protože veškeré dění na vodě probíhá ve slušnosti, v naprostém klidu, s úsměvem, bez negativnách emocí či případných nervů spojených s neznámým a nezvyklým prostředím. Je až neuvěřitelné jak rychle si na toto nové prostředí zvyknete.

Holandsko na lodiPo návratu z lodní dovolené Vám tato pohoda v České kotlině bude nepochybně chybět a proto budete uvažovat na příště nejen větší a hezčí loď, ale i jinou variantu vaší plavby, kterých je v různých provinciích Nizozemského království bezpočet.

Do současné doby máme napluto po vodních plochách v Holandsku celkem přes 5 000 km jak s motorovými jachtami, tak i s plachetnicemi. Stále se tam vracíme, protože je to země zaslíbená jak pro slušnost, tolerantnost a srdečnost místních, tak pro fandovství být u vody a na vodě, kde si každý jedinec najde to své. V neposlední řadě i pro příznivý poměr mezi cenou za pronájem lodě, režijních nákladů a užitnou hodnotou ve srovnání s jinými lokalitami v Evropě.

 

 

Víte o tom, že každoročně cca od 20. března do 20.  května je otevřený největší květinový park, kde na ploše 32 ha pokvete přes 7.000.000 tulipánů a dalších cibulovin ?
Co se tam jet na jaře podívat ?

Když do Holandska, tak  stylově : LODÍ. Objednejte si motorovou  obytnou  jachtu a projeďte si historická  města ve středu  Holandska. Zároveň uvidíte  spoustu květin, jejichž jedinečné naaranžování do krásného prostředí si každoročně jezdí prohlédnout miliony  lidí z celého světa. Ti však – na rozdíl od Vás – přijedou autobusy.

My Vám nabízíme škálu jachet v rozmezí od 2 do 12 osob na palubě.

www.keukenhof.nl

Ve dnech 19. - 23. 8. 2010 se konal SAIL AMSTERDAM 2010. Podívejte se do našich videosekvencí, o co jste přišli.  Další možnost být u tohoto setkání budeme mít v roce 2015, a to ve stejném termínu jako v r. 2010.

Sail AmsterdamSail Amsterdamsail-jpg.jpg


Dnešní předpověď počasí

Předpověď počasí na zítra

 

Objevte krásu dovolené na lodi, navštivte naše další projekty

Dovolená v Holandsku

Užijte si dovolenou na lodi a poznejte krásy Holandska nevšedně www.archa-noe.cz

Pronájem jachet

Jachty ve Středomoří i v Karibiku, velký výběr destinací i druhů lodí www.archa-yachting.cz

Kapitánské kurzy

Přípravné kurzy k získání průkazu vůdce malého plavidla, není na tom nic těžkého. www.kurzyvmp.cz


tvorba www stránek emocio